آراد برندینگ
خانه / فروش ویژه نهال استویا

فروش ویژه نهال استویا

فروش ویژه نهال استویا شروع شد!

فروشگاه اینترنتی استویا به مناسبت عید نوروز تمامی محصولات فاقد قند خود را با تخفیف های ویژه به فروش می رساند. برای خرید محصولات فاقد قند و محصولات فاقد شکر با ما تماس بگیرید.

ما اعتماد و رضایت شما را ارزشمندترین دارایی خود می دانیم و همیشه به حفظ آن متعهدیم. با ما همراه باشید.

درباره شیرین کننده استویا

گیاه استویا با نام علمی Stevia Rebaudiana بومی آمریکای جنوبی بوده و قرنهاست که توسط مردم این منطقه بعنوان شیرین کننده مصرف می شود. این شیرین کننده طبیعی جایگزین بسیار خوبی برای شکر بوده و بدلیل اینکه در سیستم گوارشی جذب نمی شود و کالری زا نیست، برای افراد دیابتی، افراد چاق و افرادی که به میزان دریافت کالری روزانه خود اهمیت می دهند، مناسب میباشد. همچنین برخلاف شیرین کننده های مصنوعی مانند آسپارتام و ساخارین، فاقد عوارض جانبی است.

مزایا:

  • شیرین کننده صد درصد طبیعی
  • تهیه شده از عصاره برگ گیاه استویا
  • بدون مواد نگهدارنده، رنگ و طعم دهنده های مصنوعی
  • بدون کالری و قند
  • مناسب برای افراد دیابتی
  • ایده آل برای افرادی که مراقب وزن خود هستند
  • قابل استفاده در انواع غذا، شیرینی و نوشیدنی های سرد و گرم

استویا در ایران

بازار استویا ایران می تواند از رونق بیشتری برخوردار باشد، در صورتی که این محصول به خوبی معرفی شود. با توجه به اهمیتی که افراد به سلامتی خود می دهند، استفاده از انواع محصولات استویا به جای طعم دهنده های مضر مصنوعی می تواند با استقبال زیادی مواجه شود.

 

پودر استویا

پودر استویا به عنوان شیرین کننده طبیعی می تواند جایگزین مناسبی برای شکر باشد. استفاده از پودر شیرین کننده استویا فواید بسیاری برای سلامتی دارد. از این رو میزان فروش پودر استویا در بازار ایران رو به افزایش می باشد.

 

شیرین کننده استویا

شیرین کننده استویا با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک از طریق فروشگاه اینترنتی استویا به فروش می رسد. خرید شیرین کننده استویا در مراکز فروش استویا می تواند به صورت عمده نیز انجام گیرد. تولید استویا در ایران نیز مانند بسیاری دیگر از کشور ها انجام می شود.

گیاه استویا

گیاه استویا در بازار ایران با قیمت مناسب به فروش می رسد. تولید گیاه استویا در ایران انجام می شود. برای خرید استویا باید به فروشنده معتبر مراجعه شود. فروش انواع استویا در بازار ایران روز به روز با استقبال بیشتری رو به رو می شود.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
مدیر فروش: نظری
شماره موبایل: ۰۹۱۷۷۳۸۲۶۴۵
پست الکترونیکی: maria1982.kh@gmail.com